не варто боятися – завжди можна почати все спочатку

Час розповісти вам трішки більше. Саме «про нас», адже крихітки – це про те, що все народжується шляхом співпраці. Аби вийшло щось справді цінне, слід завжди «слухати» матеріал, враховувати його характер, зважати на настрій.

 

Усе холодне на дотик: скло, каміння, метал любила ще з дитинства. Дивовижно, як щось міцне поволі стає піддатливим – треба тільки знайти правильний підхід.

 

Захоплення мінералами почалось задовго до знайомства з металом. А як інакше, коли тримаєш в руках щось магічне?

Те, що тисячі, мільйони років формувалось у надрах землі найвіддаленіших куточків світу. І ось, коли ти бачиш це довершене творіння природи, мимоволі розумієш, що зіпсувати його не можна.

Тож метал для мене – це, більшою мірою, можливість оздобити камінець, підкреслити його унікальність. Надійний спосіб мати його поряд. Попри це, метал теж вимагає до себе належної уваги і терпіння. Натомість ділиться своєю філософією: не варто боятися - завжди можна почати все спочатку. А ще не втомлюється повторювати, що все на краще: щось йде не так, значить, шукай інші шляхи – звивисті, зате ніким раніше не пройдені.  

 

Нарешті емаль – це любов до скла і кольору. Чи не єдина можливість втілити живописні ідеї на металі. Однак разом усі ці матеріали створюють настільки безмежні можливості, що для втілення всіх технік цілого життя замало.

 

майстерня – це місце, де зникають будь-які межі

Ідея проекту виникла настільки свідомо, наскільки й закономірно. Вивчаючи художню обробку металу в інституті, з’явилося розуміння особливостей роботи з цим матеріалом. Довкола зароджувалося безліч нових і цікавих проектів, які надихали на створення власних. На додачу, вирішилося й те докучливе питання: «що робити з горою камінців, що росте з кожним роком?».

Так склалися всі шматочки пазлу.  

Уявіть лишень собі мою радість, коли перші прикраси-ластівки розлетілися по своїх домівках за лічені дні!

 

І нехай з того часу минув не один рік, та я досі не готова делегувати хоча б найменшу частину обов’язків іншим. Мабуть, для нас не існує «часу розширюватися».

 

Ми завжди будемо без зайвого поспіху, втім, упевнено йти своїм шляхом: створювати унікальні вироби, сповнені власної історії та посилу.

 

Пригадую, в інституті повсякчас повторювали: «прийдуть часи, коли ви всі будете малювати лише ескізи, а виконуватимуть за вас усю брудну роботу – ремісники». Але як тоді бути з бажанням проходити весь шлях самостійно: від ідеї до втілення?

Пізніше хтось мудріший пояснив, що найбільша цінність і криється в тому, щоб поєднати в собі і художника, і ремісника – стати майстром і мати своє особливе місце, де зникають будь-які межі можливого – видимі й невидимі.

Відтак саме в майстерні бере початок наш із крихітками довгий діалог…

 

  • Сайт
  • Магазин